Jak poprawnie wykonać zdjęcie?

 1. Ustaw najwyższą jakość zdjęć na aparacie głównym w swoim smartfonie.
 2. Wybierz jednolite tło, aby skupić uwagę na modelu. Jeśli twoje zwierzę ma ciemne futro, wybierz jasne tło, a jeśli ma jasne futro, wybierz ciemne tło.
 3. Ustaw aparat / smartfon na wysokości oczu zwierzaka / modela, aby uzyskać najbardziej naturalną perspektywę.
 4. Spróbuj uchwycić zwierzę w momencie, gdy patrzy centralnie na wprost lub delikatnie na bok, aby uzyskać bardziej naturalny portret. Idealnym rozwiązaniem jest nasz sprawdzony “patent na smaczka”. W jednej ręce trzymasz smartfon, a w drugiej trzymasz smaczka, na którym swój wzrok skupi zwierzak.
 5. Zrób zbliżenie, aby pokazać unikalne cechy swojego pupila, takie jak jego oczy lub nos. Uchwyć modela tak aby jego głowa aż do klatki uchwycona została w kadrze. Im większą przestrzeń kadru będzie zajmował model tym zdjęcie będzie lepsze.
 6. Najlepsze zdjęcia uzyskuje się w naturalnym świetle, więc spróbuj zrobić zdjęcie w dobrych warunkach oświetleniowych.
 7. Upewnij się, że uszy zwierzaka nie są przycięte. Najważniejsza jest głowa do klatki piersiowej.
 8. Sprawdź czy zdjęcie nie jest rozmazane. Zdjęcia, które wyglądają dobrze na smartfonie mogą być rozmazane gdy otworzy się je na dużym ekranie komputera.

Pytania i odpowiedzi.

 1. Czy wykonujecie portrety także dla ludzi?
  Tak, wykonujemy portrety dla ludzi. Niezbędne jest wysłanie do nas dobrej jakości zdjęcia portretowego wykonanego w dobrym świetle (Przeczytaj powyżej: Jak poprawnie wykonać zdjęcie).
 2. Czy na obrazie może być więcej niż jeden zwierzak / człowiek?
  Obecnie posiadamy wzory umożliwiające wykonanie portretu tylko jednego zwierzaka / osoby. Jeśli zależy Ci na portrecie dwóch zwierzaków / modeli na jednym portrecie napisz do nas. Coś wymyślimy.
 3. Czy wykonujecie portrety tylko dla psów i kotów?
  Nie. Wykonujemy portrety dla każdego zwierzaka, bez względu na gatunek lub rasę.
 4. Czy moje zdjęcie jest wystarczająco dobre?
  Jeśli zdjęcie jest wykonane zgodnie z powyższymi wytycznymi, głównym aparatem w smartfonie powinno być OK. Wysyłając nam wysokiej jakości zdjęcie, unikasz konieczności przesyłania nowych zdjęć i wydłużania czasu realizacji projektu.
 5. Czy możecie wykonać mój portret od podstaw?
  Nie. Wykonujemy tylko obrazy ze zdjęcia. Jesteśmy studiem projektowania graficznego i używamy szeregu technik edycji zdjęć, profesjonalnego retuszowania zdjęć oraz skomplikowanych procesów mieszania, aby zamienić oryginalne zdjęcie w portret.
 6. Czy mogę zmienić swoje zamówienie?
  Możesz zmienić swoje zamówienie przed upływem okresu produkcji, który wynosi 24 godziny. Po tym czasie zamówienie nie może zostać zmienione lub anulowane.
 7. Czy zanim wydrukujecie zamówiony portret, będę miał możliwość zobaczenia próbki?
  Tak. Przed wydrukiem wysyłamy Ci projekt na maila do akceptacji. Informujemy, że mogą wystąpić nieznaczne różnice w kolorystyce między tym co klient widzi na ekranie swojego komputera, a wydrukiem.
 8. Jakie rozmiary płótna są dostępne przy druku portretów?
  Przy każdym wzorze możesz zobaczyć dostępne rozmiary. Drukujemy aż do 100×150 cm!!! Taki format jak twierdzą nasi klienci “robi robotę” na ścianie.
 9. Czy można dodać, usunąć lub zamienić elementy na zdjęciu?
  Wszystko zależy od tego co chcesz dodać lub usunąć. W tym przypadku skorzystaj z “opcji dodatkowych” i opisz co mamy zmienić.
 10. Czy można zmienić kolor tła?
  Tak w niektórych przypadkach aby dopasować obraz do kolorystyki wnętrza dopuszczamy możliwości zmiany kolorów tła. W tym przypadku skorzystaj z “opcji dodatkowych”.
 11. Czy mogę zamówić obraz w ramie?
  W naszych drukach używamy zawijania obrazu, czyli obraz owija się wokół krawędzi płótna na drewnianym blejtramie. Możemy jednak wykonać graficzną ramę (czarną, złotą – stylową itp.). W tym przypadku skorzystaj z “opcji dodatkowych”.
 12. Czy można zamówić portret z czarno-białego zdjęcia?
  W przypadku osób jest możliwe pokolorowanie zdjęcia i “ubrania go” w wybrany kostium lub zrobienia z niego obrazu stylizowanego na malowany. W tym przypadku skorzystaj z “opcji dodatkowych”. W przypadku zwierząt jest to ciężki proces, ze względu na różne umaszczenia.