Ten panel jest widoczny tylko dla zarejestrowanych parnterów.

Zaloguj się na swoje konto

Zapomniałeś hasło?

O co chodzi? Polecając nasze obrazy możesz zarobić dodatkową kasę. Dochody zależą od tego w ilu miejscach wkleisz swój link partnerski do naszej strony i ile osób klikając go dokona zamówienia.

Jak zacząć? Skontaktuj się z nami w celu uruchomienia konta partnerskiego. W swoim panelu partnera znajdziesz Twój personalny link polecający oraz materiały graficzne. Promuj nas na swoich social mediach, wyślij znajomym/fanom, promuj na grupach facebookowych lub forach, wklejaj w komentarzach.  Nazwa użytkownika będzie pojawiała się w Twoim linku polecającym https://pictic.pl/pro/Nazwa_użytkownika

Jak to działa? Gdy użytkownik kliknie Twój link polecający nasz system automatycznie zapisze mu w przeglądarce Twoje „ciasteczko polecające” przypisane do Twojego konta. Ciasteczko jest ważne aż 90 dni od wejścia użytkownika na naszą stronę. Jeśli w tym czasie dokona on zakupu, Tobie zostanie naliczona prowizja od sprzedaży.

Ile mogę zarobić? Dzisiaj miejsc w Internecie gdzie możesz promować nasze obrazy jest mnóstwo. Link umieszczasz raz, a on będzie działać i generować dla Ciebie prowizje przez lata. Od każdej zrealizowanej sprzedaży otrzymasz od nas aż 10%. Każde nowe miejsce gdzie będziesz promować swoim linkiem naszą stronę może zaowocować nowymi klientami i dodatkową prowizją.