O co chodzi? O to, że polecając nasze obrazy możesz zarobić dodatkową kasę i zwiększyć swój miesięczny budżet. Nasi najlepsi partnerzy zarabiają od kilkuset do 2 tys. złotych na miesiąc. Dochody zależą od Twojego zaangażowania.

Jak zacząć? Skontaktuj się z nami aby zostać naszym partnerem. Po zalogowaniu do Strefy Partnera skopiuj Twój personalny link polecający i promuj go: na swoich social mediach, wyślij znajomym/fanom, promuj na grupach facebookowych lub forach, wklejaj w komentarzach. Polecaj nasze obrazy za pomocą swojego linka partnerskiego i zgarniaj prowizje.

Jak to działa? Gdy użytkownik kliknie Twój link polecający nasz system automatycznie zapisze mu w przeglądarce Twoje “ciasteczko polecające” przypisane do Twojego konta. Ciasteczko jest ważne aż 90 dni od wejścia użytkownika na naszą stronę. Jeśli w tym czasie dokona on zakupu, Tobie zostanie naliczona prowizja od sprzedaży.

Ile mogę zarobić? Dzisiaj miejsc w Internecie gdzie możesz promować nasze obrazy jest mnóstwo. Link umieszczasz raz, a on będzie działać i generować dla Ciebie prowizje przez lata. Od każdej zrealizowanej sprzedaży otrzymasz od nas aż 10%. Każde nowe miejsce gdzie będziesz promować swoim linkiem naszą stronę może zaowocować nowymi klientami i dodatkową prowizją. Zarejestruj się jako partner i działaj!