Obraz ze zdjęcia – Szkic

Unikalny obraz (szkic) wykonany z Twojego zdjęcia, przygotowany przez profesjonalnych grafików artystów, wydrukowany na wysokiej jakości płótnie canvas w nowoczesnej technice digital print, naciągnięty na drewnianą ramę (blejtram). Gotowy do powieszenia. Najwyższa jakość (wygląda jak rysowany). Obraz idealny na prezent. Nadaje się do większości typów wnętrz.

Załącz swoje zdjęcie. Nasi graficy wykonają projekt i przed wysyłką otrzymasz podgląd do akceptacji.
Jeśli chcesz dopasować obraz kolorystycznie do pomieszczenia, dodać jakiś tekst lub dedykację skorzystaj przy zamówieniu z dodatkowych opcji.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje zdjęcie się nadaje, czy obraz wyjdzie dobrze – czytaj więcej.
Łączny czas realizacji to około 4-5 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz szybciej – zapytaj.

Cena

od 177,00 

    Resetuj dodatki
    Dodatkowe opcje
SKU: Brak danych Kategoria:

Jak poprawnie wykonać zdjęcie smartfonem aby jakość Twojego obrazu była najlepsza.

Obraz ze zdjęcia na prezent

Ustaw najwyższą jakość zdjęć w swoim smartfonie. Jeśli posiadasz nowy telefon sprawdź czy nie masz aparatu 48, 64 lub 108 Mpixeli. Można go dodatkowo włączyć w ustawieniach. Jakość zdjęcia będzie najlepsza.

Obraz ze zdjęcia na prezent

Zrób zdjęcie apartem głównym (nie tym od selfie). Optymalny rozmiar zdjęcia to ok. 4000×6000 pixeli – tego typu wielkość obrazu oferują już aparaty główne nawet starszych 5 letnich smartfonów.

Obraz ze zdjęcia na prezent

Robiąc zdjęcie wykadruj pożądane na obrazie osoby tak aby wypełniały jak największą przestrzeń zdjęcia ale jednocześnie żeby nie miały obciętej głowy/czoła. Najlepszym kadrem jest tzw zdjęcie portretowe.

Obraz ze zdjęcia na prezent

Zdjęcia z Facebooka czy Instagrama słabo nadają się do wykonania większych formatów obrazu ze względu na niską rozdzielczość. Jeśli chcesz obraz z takiego zdjęcia wyślij je nam na tutaj – doradzimy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Obraz ze zdjęcia – Szkic”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *